Jak se brání psycholog?

Začalo to deníkama, ty ožily na blogu, a teď je z toho kniha. Můj sen dostal svou konkrétní tvář. 

Mé děťátko je na světě. Váží několik málo dekagramů a má celých 130×200 mm. Je zdravé a chce do světa! Pomozte mu se vybatolit na co nejvíce míst! Vydrží cestu MHDéčkem i tísnivou atmosféru vašich knihoven. Voní neopotřebovanou touhou po vašich dotecích, ale uvnitř je celkem zkušené.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

I psycholog má své dny – a má jich hodně. Dny, kdy stojí na pokraji zdravého rozumu, na svěšených rukách boxovací rukavice… puls 260 na 500…

 

Má psycholog právo vyšilovat?

 

Může si dovolit emoční pokles(k)y?

 

Rozchodí rozchod?

 

Smí mít občas chuť někomu rozbít hubu?

 

Nebraňte se, popadněte knihu a padejte do ringu!

Kniha je vhodná pro ty, kteří zastávají názor, že bolest, trápení a labilita jsou rezervované striktně jen „obyč“ populaci a odborníkům se vyhýbá jako muž manželské poradně.

 

Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse.

Nechce tedy rozkvést tu svou…

One thought on “Jak se brání psycholog?

  • 8.10.2018 at 10:55
    Permalink

    Ahoj, obrovská gratulace k vydání knihy. I když velkou část tvého života známe, víme že jdeš pořád kupředu a nabíráš nové a nové životní zkušenosti, je dobře že když se za sebe otočíš, zůstane vzpomínka , blog a kniha. Třeba jednou vyjde kniha o tvém životě jako takovém a ta kniha potom odpoví na dost dalších otázek. Tohle bych řekl že budou spíše úlomky a střípky z tvého života, kde bude odpověď pouze na některé otázky. Nevadí….
    Ale i tak si určitě výtisk koupíme , a až ho přečteme darujeme ho do veřejné knihovny, budeme jo vlastně svobodně šířit jako Nový zákon nebo svaté písmo 😁

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*