Má návštěva inferna

JÁ UŽ BUDU HODNÁ!!!

“Si děláš asi prdel ne?” říkám příteli v jedenáct večer, když mi na youtube pouští videa z Krampuslaufu. “Nebudu spát, krucinál….”. Po shlédnutí zástupu zlých masek sápajících se po lidech se vrtím neklidně v posteli. Hlavou mi běží, jak někdo může vyhledávat takovouto zábavu. Taková blbina. Jako, stačí normální Mikuláš, ne? I tak mám dost…Vždyť je to hrozný. To už není ani pro děti. Já se bojím i při sledování videí z pohodlí a tepla domova. Jako tohle potkat v noci, složim prachy na pařez a zmizim….

“Tam bychom lásko mohli jet, co říkáš?”. Je mi líto, že na jeho krásný úsměv musím říkat pouze slova, která neprošla cenzurou. Ale brouk mi v hlavě ryje…Jaký to asi je, v reálu…Ta atmoška…mmmhmm.

Netrvalo ani měsíc a koupili jsme si lístky. Správně. Přímo do centra Luciferova reje – na Krapus fest. Jdu nakopat své strašáky do zadku. Rakousko je přeci pěkná země…..a nějaký masky…jsem už velká holka!

Leckterý dospělý však trnul. A nebylo to jen tím, že byla venku zima a my čekali již od 17:49 u zátaras, velice nedočkavě, i když samotný průvod odstartoval až v 19:00. Procházka po Schladmingu nedokázala rozptýlit mou nervozitu, za kterým rohem kde potkám nějakého toho rohatého. Postupně nám tuhla krev v žilách – a to jsme ještě netušili, co přijde. Na inferno teda pěkně mrazivý zážitek….

Nenechte se mýlit, to je VYDĚŠENÝ úsměv…..Ne radostný. Čert tě vem slýchám často. Stalo se…

P.S.: A taky mi ten vlevo sahal na zadek zrovna ve chvíli, kdy můj přítel mačkal spoušť……….Miluju Rakousko!!!! 🙂 🙂

Zhmotnění kostlivců ze skříně…ze všeho nábytku tyjo…Stovky hrozivých šklebících se potvor začalo procházet pár centimetrů kolem mě! Stvůry bez mimiky a svědomí….Neváhali sahat po tvářích s vroubky na duši. Jak to můžou vědět, sakra??? Tak jsem si včera dala kus pizzy no…….a jako okey, neumyla jsem si ruce po záchodě. Jednou! Ale že by mě musel každý druhý šlehat metlou……Pffff…Zkuste si to vydržet tři mocné hodiny.

    Když dostávám metlou z chroští po osmé do stejného místa na svém stehně, přetáhnu zombie-ďábla přes ruce a mlátím maska šeredná-nemaska šeredná. Tfuj. Ti mají vážně testosteronu na rozdávání. Asi to trochu nečekal a tak hází zpátečku. Bohudíky….

Jeden z těch mírnějších ďasů…..

     Jestli takhle vypadá peklo…..odteď sekám dobrotu!!! Budiž mi mementem mé červené rýhy na vnitřní straně stehen a nevzhledné modřinky na pozadí…..Zlaté tradiční české uhlí a brambory v ponožce!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*