Na pohodu!

Je to již několik měsíců, co se mi ozvala VendulkaB ‘ fanoušek života. Měla bych pro tebe, zrzko, prácičku. Tvé texty mají dynamiku, jakou potřebuji.

Navázat spolupráci s činorodou osůbkou, která srší nápady a neváhá být aktivní a poprat se se všemi nezdary – jasná zpráva!

 

 

Navíc mé naladění na pozitivní psychologii se krásně protklo s tématikou Vendulčiných projektů – a výsledkem je: Pohoda. Chill out. A když na mě vybalila celý svůj nápad s krabičkou, jež není Pandořina, ba právě naopak, ihned mi vlétla tužka do ruky a psala. Skoro se až cítím nezaslouženě – šlo to prostě samo.

Jsem přešťastna, že se vše povedlo realizovat a nejeden človíček mohl mít úsměv na tváři ještě před Vánoci. Tahle krabka neškodí zdraví a nezpůsobuje rakovinu. Jen je rizikem příval silné pohody a klidu. To vzbuzuje rychlý návyk a neschopnost s tím přestat. Obsahuje samé zdravé přísady jako je například ovocný lahodný čaj. Zkrátka po otevření probudí a rozvášní všechny smysly. A to má smysl!

Děkuji za možnost se na projektu podílet a pevně věřím, že to není naše poslední společné dílko s Vendy! Jen tak dál!

I já se dočkala své pohody, která sice dorazila se zpožděním, ale přeci. A jak se říká, lépe pozdě, než-li později. Takže calm down and relax!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*