O mně

 Tohle jsem já, v celé své kráse. Žádný pidi obrázek obličeje. Jsem Pavlína, zrzka, drzá, živá, okouzlující, na zabití, šílená, temperamentní, ze slov na P třeba pilná, prdlá, precizní, poetická, pihatá, praštěná, dále impulzivní, vášnivá, netrpělivá, zbrklá, vysilující, válcující, (teď už chvíli) životní optimista, bojovnice, stárnoucí mladice, žena protikladů a netušených možností………………Myslím si, že mi má svět co říct. A stejně tak já jemu!

Věk, váha a výška? Neustále se měnící (až na tu výšku no…:D). Nicméně některé mé nápady jsou na pováženou, mé ambice jsou značně vysoké a věkově se cítím být stará na to, kolik jsem toho již prožila, ale zase příliš mladá, než abych život vzdala.

Studuji psychologii. Proč? Velmi častá otázka. Zachráním si tím svůj vlastní život nebo zadek? Ne. Ale rozhodně je mi inspirací. Kromě toho, že to nikdy na prvních třech randech neříkám, protože to děsí potenciální budoucí kluky, je to fajn obor.

Oblíbené zvíře? Morče, surikata a Páv(-lína).

Jsem živel. Ano, někdy i živel-ná pohroma.

V jednoduchosti je síla. Škoda, že to jde absolutně mimo mě! 🙂

Hej! A nemusí hned o mě každej vědět všechno, ne?

Jak by řekla moje přítelkyně, jsem rozpumprlíkovaná. 🙂 Na mnoha místech. Přesný význam tohoto slova mi není znám, ale ráda a často ho užívám. 🙂

Můj život byl kostrbatý a stále je. Bežný, místy divoký, krásný, dojemný, těžký. Prostě každý máme svůj osud, svůj úděl. Jsem živoucím důkazem toho, že zvládnout se dá vážně leccos! Překonat fobie a strachy. Nevzdávat se. Budovat cíle. Dosahovat jich. Měnit se. Pracovat na sobě. To všechno jde. Mám v tom praxi – každý den!

Více se nejen o mě budete moci dozvědět v mé knize, kterou chystám. Těšíte se? 🙂