VŠE se povedlo!

Úterý večer. Sedim u stolu a čučim do kompu, chystám se spát. Najednou přijde mail, zda bych v sobotu nechtěla provětrat svůj kurz i v prostoru jiné vysoké školy, než tradičně na půdě Univerzity Karlovy.

Hmmmm…….proč ne……zase jako..sobota, to je víkend ne…a ekonomka? Bude je to vůbec zajímat? Ale jako okej….to je naprosto skvělý, že mají zájem na sobě pracovat a rozvíjet se, že pořádají pro svůj spolek takové vzdělávací akce. Jo, u toho rozhodně chci být!

…………………………………

Sobota ráno. Jedu na VŠE a modlím se, abych trefila správnou budovu. Měla jsem slušný nervy – tak slušný, že se vždycky připomenou a snaží se “pomoci”. Do hlavy vysílají podněty jako: co jim tam budeš povídat, budou určitě otrávený, jsou tak na tebe o víkendu zvědaví…

Na dveřích visí program akce. Jsem tu tedy správně. Jak zahlédnu své jméno, naplno si uvědomím, ha, ty si ale nejdeš sednout jako účastník….Trošku se mi rozbuší srdce. Polknu a jdu.

Uvnitř vypadá situace celkem dobře. Normální pohodoví lidé, co snídají a baví se mezi sebou. Žádní draci nebo čeho se mé nervíky vlastně obávaly…Trošičku mě zneklidnil pán na štaflích, který spravoval dataprojektor……

Naštěstí zdárně!

Krásný výhled z okna, který mě místy skoro až odváděl od výkladu. Ještěže jsem chytla svůj stav flow (nebo spíš on mě)….

13 účastníků přitáhlo své lítosti a nakopalo je přímo do….I studenti ekonomického zaměření prokázali vysokou míru odhodlání a odvahy. Adekvátně mířené dotazy mě probraly, potěšily i překvapily.

Moc děkuji!

A již tradiční otázka (a výzva): Who´s next??? 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*